Przygoda dla odwiedzających w bieszczadzkich górach

Posted in Blog

Urlop w górach nie będą tylko powiązane z pieszymi wycieczkami a także wdrapywaniem się na najwyższe szczyty. To także szansa na poznanie nowych ludzi i przeżycie sporo przygód. Gdyż nie istniej nic bardziej interesującego a tym samym spajającego społeczeństwa niźli imprezy integracyjne w trakcie odpoczywania na urlopie. To Karpaty Wschodnie mają do zaoferowania najlepsze minuty w gronie osób, którzy tak jak my sami, pragną bytować na tle przyrody i nasycać się jej czarem. Owe nieduże wzniesienia na wschodzie kraju są dobrze znane na całym kontynencie europejskim. Ponieważ mają ogromną bioróżnorodności świata zwierzęcego oraz roślinności tudzież za sprawą nietypowemu kształtowi masywów górskich i sieci rzecznej. Panuje tu także klimat umiarkowany z przewagą klimatu kontynentalnego, zaś same Bieszczady występują na terenie trzech państw: słowackiego, polskiego i ukraińskiego. Nasze Bieszczady to zachodnie pasma Bieszczad.

Impreza integracyjna w górach – zabawa przepojona uciechą

Z jakiej przyczyny region ten jest tak przychylnie zwiedzany przez gości? Z całą pewnością dlatego, że nie pojawia się tu mnóstwo turystów jak to ma miejsce dla Zakopanego bądź Beskidu Śląskiego. Na domiar tego Karpaty Wschodnie posiadają schronienia dla niespotykanych grup zwierzaków. Mieszczą się w tym regionie tereny ochrony czynnej dla ptaków i zbiorowiska leśne, które bywają oazą dla dużych zwierząt np. dziki i niedźwiedzie. Dodatkowo imprezy integracyjne w górach w Bieszczadach to bardzo dobra postać zabawy. Połączy albowiem odprężenie blisko przyrody i możliwość zapoznania nowych ludzi. I właśnie to świadczy Ośrodek Zielona Polana imprezy integracyjne , który leży w Parku Krajobrazowym Dolina Sanu w gminie Dubicko. Jest w stanie przenocować nawet do 100 osób, a odwiedzający mogą korzystać z bytowania w drewnianych domkach jak i lokalach w hotelu czy wreszcie na kampingu. Zielona Polana organizuje imprezy integracyjne w górach i mrowie interesujących atrakcji w pobliżu ośrodka.

Dydaktyka w ekologicznej szkole

Ponadto ośrodek wypoczynkowy Zielona Polana zielone szkoły w górach ma do zaoferowania interesujące podejście na wakacje dla dzieci. A są to słynne zielone szkoły dla dzieci, które wydają się być nierzadko proponowaną alternatywą relaksu połączonego z edukacją. Umiejscowienie ośrodka wypoczynkowego i perspektywa użytkowania świetlicy sprawia, iż jest to odpowiednie miejsce na przygotowanie zielonej szkoły. Nasze pociechy będą mogły zrozumieć przyrodę, wiele unikatowych gatunków zwierząt i i zarazem razem spędzać czas przy ognisku bądź w trakcie eskapad autobusem lub spływów kajakowych. Młodzi ludzie, którzy nie mieli okazji teraz będą posiadali ewentualność przejechać się na koniach bądź sunąć w parku linowym, i poza tym wszyscy uczestnicy projektu „zielona szkoła Bieszczady” mają możliwość pływać na kąpielisku.Dom wczasowy posiada zawodową grupę wychowawców oraz personel medyczny, i co istotne jest dogodnie zlokalizowany a zatem prosto można dojechać do pobliskich mieścin Karpat Wschodnich. To wszystko spowoduje, iż rodzice mogą być odprężeni wyprawiając własne dzieci w Bieszczady, z kolei one z pełnym przekonaniem będą wyśmienicie czuć.

Comments are closed.