Kredyty na wsparcie zadłużonych

Posted in Blog

Nie łatwo jest zdobyć kredyt będąc wysoko zadłużonym. W najgorszej sytuacji są osoby będące obciążone postępowaniem komorniczym. Zazwyczaj firmy kredytowe sprawdzają szczegółowo swoich potencjalnych klientów pod kątem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wiarygodnością finansową nie mogą się wykazać często od razu są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są dostępne tylko u niektórych kredytodarców. Firmy kredytowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą ostrożnością. Kredyty dla kredytobiorców, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie komornicze są kredytami o niższych kwotach. Taką gotówkę udostępniają wyłącznie przedsiębiorstwa kredytowe, nie posiadają ich z kolei banki. Również nie wszystkie parabanki udostępniają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką ofertę należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy pożyczkowej.
Pożyczki z komornikiem bywają dużo wyżej oprocentowane, niż w ofertach dla osób mogących wykazać się wiarygodnością finansową . Wiąże się to głównie z większym niebezpieczeństwem finansowym dla firmy udzielającej pożyczki. W związku z tym warto jest dokładnie zaznajomić się z oferowaną propozycją.

Dość chętnie kredytów dla osób dla zadłużonych udziela firma Provident. Na niedługo czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Kredyty te są dość drogie, zwłaszcza gdy wybierzemy obsługę w domu. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w parabanku Asa Kredyt, tu proponowany jest czas zwrotu – 36 miesięcy.

Comments are closed.