Domowe biuro z korka. Ściana z tablicy korkowej, biurko z tablicy korkowej.

Posted in Wnętrza

Domowe biuro to nieodzowny element każdego mieszkania. To tu uczymy się, pracujemy czy tworzymy nowe projekty. Warto więc zadbać o to, aby ta część naszego mieszkania była cicha i komfortowa. Odpowiednio zaaranżowane domowe biuro pozwala skupić uwagę, sprzyja koncentracji i zapewnia odpowiednie warunki do efektywnej pracy. Dlatego warto podczas urządzania biura sięgnąć po produkty wykonane z naturalnego korka, które będą niezwykle przydatne podczas pracy, a przy tym stworzą w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat.
color cork

Ściana z tablicy korkowej – doskonała alternatywa

Tablica korkowa w domowym biurze to świetny sposób na odpowiednie zorganizowanie i poukładanie swojej przestrzeni do pracy czy nauki. Można na niej zawieszać różnego rodzaju notatki, zapiski, czy zdjęcia, które będą pomocą czy inspiracją do naszej pracy. Tablice korkowe mogą mieć różne ciekawe kształty, dzięki czemu staną się nie tylko przydatnym narzędziem do pracy, ale również nietuzinkową dekoracją pomieszczenia. W aranżacji naszego domowego biura możemy pójść o krok dalej i zamontować korek na całej ścianie, tworząc w ten sposób niepowtarzalną i naturalną, ale jakże funkcjonalną powierzchnię. Ściana z korka ma wiele niewątpliwych zalet:

  • może pełnić rolę ogromnej tablicy ściennej
  • stanowi doskonałą izolację termiczną pomieszczenia
  • świetnie izoluje wnętrze przed przenikaniem niepożądanych dźwięków i bardzo dobrze je wycisza
  • świetnie zabezpiecza ściany przed wilgocią, a tym samym, przed rozwojem pleśni i grzybów
  • jako naturalny materiał, posiada właściwości antyalergiczne

Ściany z korka to również oryginalna i nowoczesna dekoracja wnętrz. Ogromny wybór korków ściennych znajdziemy na stronie www.cork24.co.uk/14-cork-wall. Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodnej fakturze tego materiału, wprowadzimy niecodzienny styl do naszego domowego biura.

Biurko z tablicy korkowej – czemu nie

Biurko z korka to doskonałe i niebanalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wprowadzić naturalny styl do swojego biura. Korkowy blat biurka to niewątpliwa dekoracja pomieszczenia. Ta ciepła i sprężysta powierzchnia zapewnia solidne i komfortowe podparcie dla naszych rąk podczas pracy, tłumiąc jednocześnie dźwięki stawianych, czy przesuwanych po nim przedmiotów.
cork

Korkowe dodatki

Niewątpliwym uzupełnieniem naszego korkowego biura będą również różnego rodzaju akcesoria korkowe, które świetnie sprawdzą się w tym pomieszczeniu. Korkowe podkładki pod mysz do komputera, przyborniki czy ramki na zdjęcia, to tylko niektóre elementy, które dodadzą charakteru naszemu wnętrzu.

Korkowe biuro domowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych i banalnych pomieszczeń. Urządzone w harmonii z naturą, będą doskonałym i komfortowym miejscem do pracy, nauki i realizacji twórczych pomysłów.

Comments are closed.